Yeni Başlangıçlara/To Fresh New Starts

14:23


    Moda ile ilgili yazı yazmaya başlayalı yaklaşık 3-4 yıl kadar oldu sanırım. Fakat bu sürecin son 1 yılını saymasak yeridir. Zira en son postum tam olarak 1 yıl önce Agustos modasıyla ilgili olmuş. Buralara birşeyler yaz(a)mamamın nedenini tam olarak ifade etmek güç. Belki zaman sıkıntısı, belki içerikteki farklı beklentiler diyebilirim. Bu süreçte çeşitli kaynaklarda yazmaya devam ettiğim için de moda yazarlığımı tatmin etmiş olabilirim, bilemiyorum.

     Tüm bunlardan bahsetmemin nedeni bundan böyle nofashionnopassion olarak bilinen blog adımı kendi ismimle değiştirerek yola devam etmeye karar vermem. Yalnızca isim değil içerik olarak da blogu tamamen yenileme kararı aldım. Şimdilik eski postları emeğe saygı bakımından canlı tutuyorum. Ancak onları ayrıştırmaya başlamam da an meselesi olabilir. Bu satırları yazarken blog yazarı olma işini çook fazla özlediğimi fark ettim. Ancak moda yazarlığı benim için km yaptıkça dallanan budaklanan bir serüven. Bu yolculukta kendini bulma ve ifade etme şekli de haliyle zaman içinde olgunlaşıyor. Akademik yaşamın da bana verdiği yetkiyle dilimin biraz daha formal olmaya başladığını hissettiğimden beridir geçiçi moda haberleri yazmaya elim gitmez oldu. Bu yüzden bundan böyle buralarda daha seçkisi yüksek ve yalın moda içerikleri bulacaksınız. Günlük stilim ve faaliyetlerimi oldukça aktif şekilde kullandığım İnstagram üzerinden takip edebilirsiniz. Burası benim alamet-i farikam olarak şuralarda dursun, yenilenmelerin enerjisine inananlar da okusun.    Been writing about fashion for about 3-4 years I think. But this process not to mention the last 1 year. Because the last post was exactly 1 year ago August fashion was about. Why would I write something here, so it's hard to express exactly.
    Academic life is the power vested in me by my language when I'm feeling a little more formal began since I go to write temporary fashion news. That's why from now on in here you will find a selection of high fashion and simple content. My daily style and activities you can follow via İnstagram pics I use fairly actively. This is my sign for as in, those who believe in the power of regeneration are also read.

X,
Tuba Ulaştıran
Beni Takip Edin
Pinterest İnstagram Twitter

 © by No Fashion No Passion

Yorum ve Sorularınızı Bırakın.

You Might Also Like

0 yorum

2015

2015

Instagram