BeStyle Blogger Weekend Detayları

00:36

        Herkese Merhaba! Geçtiğimiz hafta size buradan da duyurduğum gibi, BeStyle Magazine'in ev sahipliğini gerçekleştirdiği blogger weekend etkinliğini gerçekleştirdik. İzmir ve İstanbul'dan 10 blogger bir arada muhteşem bir hafta sonu geçirdik. Her ne kadar İnstagram'dan detayları paylaşsak da bu postta detaylı olarak gittiğimiz yerleri, gördüklerimizi ve yaptıklarımızı anlatayım istedim. Aslında bu post benim için bir anlamda ilk. Çünkü normalde blogumda kendi fotoğraflarıma yer vermiyorum. Bu yüzden ilk defa bu postta beni de görebileceksiniz:) Fotoğraflar için Fcosmos blogunun sahibi Fatma'cığıma tekrar teşekkür ediyorum. 

Fatma'nın bloguna dahttp://www.fcosmos.co/ adresinden ulaşabilirsiniz. 
Bestyle Magazine Resmi Web Sitesi: http://bestylemagazine.com/
            Öncelikle hafta sonu boyunca konakladığımız muhteşem otel, Şato Design'dan bahsetmek istiyorum. Çok sevimli iki tane sahibi olan ve Çizge Mimarlık tarafından oluşturulmuş, Çeşme Ayasaranda koyundaki bu otel kesinlikle daha önce gördüklerinizden çok farklı. Oda ve villalardan oluşan otelin her odası farklı bir hikayeye sahip ve kesinlikle muhteşem dekorasyonları var. Aşağıdaki görsel otelin muhteşem manzarasından az çok fikir verecektir sanırım. Detaylı bilgi için Şato Design Otel bilgileri aşağıda.

Şato Design Otel: http://satodesignhotel.com/       Ardından ilk gün gittiğimiz Katre Otel'e ait ve açılışını o gece gerçekleştiren Bi Meyhane'de Ege mutfağının leziz yemeklerini muhteşem Ege ezgileriyle birlikte tattık. Her çarşamba gecesi gerçekleştirilecek olan muhteşem fasıla ve müzisyenlerin performansına kesinlikle şahit olmalısınız. Otelin manzarası da aşağıdaki gibi. Bazı resimler telefon kamerasından çok net değil ama yine de manzaranın güzelliği anlaşılıyordur diye umuyorum. Katre Otel Alaçatı Port karşısında muhteşem bir mvkiye sahip merak edenleriniz için linkler aşağıda. Bu arada ilk günkü kıyafetlerimin detayları da resimlerin alt yazılarında mevcut.


Otelin muhteşem manzarasından bir görüntü.

Emre Altuğ'un Alaçatı'daki otelinden toplu bir fotoğraf. Sol baştaki ben:)

Muhteşem Alaçatı Port Manzarasında fotoğraf çekilmezsem olmazdı ki:)

Alaçatı sokaklarında yürürken:)
Etek: Lidyana.com
Üst: Zara
Ayakkabı: Zara (Eski Sezon)
Çanta: Zara (Eski Sezon)
Küpe: Koton (Yeni)
Yüzükler: Bershka (Yeni)
         Ertesi gün, otelimizin lobisinde Happy Hour Parti'si düzenledik ve aşağıdaki resimler de o güne ait kıyafetlerim ve detaylar yer alıyor. Bu gecenin sonu da Öküz'de Oben Budak'ın performansıyla sonlandı. Kıyafetlerimin detayları ikinci fotoda:)

Happy Hour Partisinden: Ben- Duygu Şenyürek-Zeynep Balcık-Rüya Büyüktetik-Meriç Küçük-Billur Saatçi-Fatma Evren-Ayşegül Şener

Zeynep Balcık (http://zeysfashionroom.blogspot.com.tr/)- Ben
Üst: Stradivarius
Etek: Zara
Ayakkabı: Zara (Eski Sezon)
Küpe: Forever New

Ben ve Zeynep selfielerken:)

         Gördüğünüz gibi bizim için çok eğlenceli ve dolu bir hafta sonu oldu. Kısacık fotoğraflarla özetlemek istediğim için tüm detaylara yer veremedim ancak İnstagram hesabımdan detaylara ulaşabilirsiniz. Bu güzel hafta için Bestyle ekibine ve emeği geçen diğer herkese çook teşekkür ederim. Görüşene kadar kendinize iyi bakın:)


Beni Takip Edin
Pinterest İnstagram Twitter

 © by No Fashion No Passion

Yorum ve Sorularınızı Bırakın.

You Might Also Like

0 yorum

2015

2015

Instagram