Zeki Triko 2014 Bikini ve Mayo Koleksiyonu

01:55

            Merhabalar! Son zamanlarda yaşadığımız üzücü olayların etkisinden çıkmak elbette mümkün değil ancak yaşamaya, herkes gibi hayatımızı normalleştirmeye çalışıyoruz. Bu sırada da zaman akıyor, günler geçiyor ve mevsimler dönüyor. Geciken yaz nihayet kendini tam anlamıyla göstermeye başladı. Özellikle İzmir'de havanın Temmuz ve Haziran aylarından çok da bir farkı yok. Hal böyle iken plaj ve deniz sefası günleri de geldi. Peki bu yıl Türkiye'nin öncü markası Zeki Trikonu'nun bikini koleksiyonunu merak ediyor musunuz? Açıkçası ben oldukça merak ediyorum ve sizleri de daha fazla merakta bırakmadan Zeki'nin koleksiyonunun baş tacı parçaları ve temalarıyla baş başa bırakıyorum. Umarım denizin güneşin keyfini doya doya yaşayabileceğimiz, sağlıklı ve huzurlu bir yaz bizlerin olur, gerisi zaten dünyevi zevkler...Öncelikle koleksiyonun aquamarin temasından epey yararlandığından bahsetmek istiyorum. Deniz ve güneş deyince malumunuz mavinin etkisinden yararlanmamak olmaz.Son birkaç sezondur bikini ve mayo koleksiyonlarında birden çok rengin bir arada kullanıldığı colourblock trendini epeyce görüyoruz, Zeki'nin koleksiyonunda da birbirinden güzel renkler bir arada kullanılmış.Bikini ve mayolara ihtişam katan drapeler sezonun baş tacı trendlerinden bir diğeri.
Desenler yaz sezonunun olmazsa olmazı, Zeki de birbirinden güzel desenlerden yaralanmış ve bazı parçalarda desenleri renklerle buluşturmuş.
Bikini ve mayolarda altının ihtişamından yararlanarak plajlarda abiye efekti yaratma fikri hiç de kötü değil gibi görünüyor.

Hayvan desenlerinin bikini ve mayolarda kullanımı geçtiğimiz sezondan beri hayatımızda, Zeki bu yıl da hayvan desenlerini hayatımıza sokacak gibi görünüyor.


Sıradan bikini ve mayolara veda etme zamanı çoktan geldi. Çünkü bu sezonda Zeki'de muhteşem işlemeler var.Siyahın asaleti hiçbir sezon ve model için değişmeyecek, Zeki de bunun farkında olmalı ki koleksiyonunda bolca yer vermiş.
Tropikal desenlere ve onların plaj koleksiyonlarıyla buluşmasına hayır demem asla mümkün değil.

Mayokiniler bu sezon da etkisini sürdürmeye devam edecek gibi görünüyor. Zeki'nin mayokini koleksiyonları abiyelerden asla geri kalmıyor.


Beni Takip Edin
Pinterest İnstagram Twitter

 © by No Fashion No Passion

Yorum ve Sorularınızı Bırakın.

You Might Also Like

0 yorum

2015

2015

Instagram