2014 İlkbahar/Yaz Makyaj Trendleri

14:54

Yine arayı açtık biliyorum. Gelemeyen bahar, kışa dönen Mayıs olsa da ilkbahar yaz makyaj trendlerine önümüzdeki günlerde çok daha fazla ihtiyaç olacağını düşünüyorum. O yüzden bu yılın makyaj trendlerini 9 başlık altında inceleyelim. Bakalım yaz aylarında hangi renkler ve makyaj trendleri ön plana çıkıyor görelim:) Bir sonraki yazıda görüşüne kadar, hoşçakalın:)1- Turuncu Dudaklar: Önümüzdeki günlerde dudaklarımız dikkatleri üzerinde toplayacak. 


2- Okul Çocuğu Kaşları: Lise yıllarında kaşlarımızı aldırsak diye can atardık şimdi ise eski haline dönse diye atmadığımız takla kalmıyor. İşte şimdi olabildiğince kalın ve doğal kaşlar tekrar bizimle.
3- Mor Gözler: Bu sezonun far rengi morlar olacak. Özellikle mürdüm olanlar benim favorim.


4- Beyaz Eyeliner: Klasik siyah eyelinerlar rafa kalkıyor çünkü beyazlar onların tahtını sallamaya niyetli.5- Makyajsız Makyaj: No makeup makeup trendi aldı başını gidiyor, artık yüzünüze sürdüğünüz hiç bir makyaj malzemesi yüzünüze ait değilmiş gibi durmayacak.7- Akvaryum Efektli Gözler: Aslında suyun etkisinin önümüzdeki aylarda gözlere yansıması diyebiliriz.8- Takma Alt Kiprik: Takma kirpikleri yalnızca üste mi takıyorsunuz? Artık alt kirpiklerinizi de desteklemenin vaktidir. 


9- Grafik Eyeliner: Eyelinerlarınızı klasik şekilde çekmekten vazeçiyor, sınırları aşıyorsunuz.


Beni Takip Edin
Pinterest İnstagram Twitter

 © by No Fashion No Passion

Yorum ve Sorularınızı Bırakın.

You Might Also Like

0 yorum

2015

2015

Instagram