Yılbaşı Makyajı Önerileri

00:34

                Herkese Merhaba! Bir yılın daha sonuna gelirken efenim, christmas temağlı postların zamanı geldi de geçiyor diye düşündüm. Bu haftayı hediyedir, yılbaşı alışverişidir falan derken mağazalarda geçirdim. Ancak gördüm baktım ki, mağazalar adeta yağmalanmış. O yüzden geçtiğimiz hafta alışverişlerimi bitirdiğime çok çok sevindim. Zira aradığınızı bulmanızın neredeyse imkanı yok. Neyse buraya ne amaçla geldim onu söyleyeyim, yılbaşında herkesin kendine göre değişik planları olacaktır. Kimileri evinde en rahat kıyafetleriyle ve en lezzetli yemeklerle yılbaşını bekleyecekken, kimileri partilemek isteyecek, bunun için sokaklara ya da otel, club gibi çeşitli mekanlara akın edilecek, kimileri de home partyler düzenleyecektir. Önemli olan nerede ne yapıldığı değil, sevdiklerimizle huzurlu bir yeni yıl karşılaması geçirmektir bence. O yüzden gerisi teferruat. Ancak işin bu teferruat kısmında kimin ne giyeceği farklılaşacağı ve ona bağlı makyajlar da değişeceği için bugün bununla ilgili bir yazı hazırladım. Belki lafı çok uzattım ammaa yılbaşı makyajı tüyoları için startı verdim gitti. 


            Yılın makyaj konusunda en özgür olabildiğimiz dönemlerinden birinde olmanın verdiği keyifle yazıyorum bu yazıyı. Hemen hepimiz günlük makyajımızda fazla bold olmayan sıradan mayajlarla geçiştirirken, yılbaşında en yoğun pigmentli, ışıltılı farlar, dikkat çekici koyu dudaklar, kirpikler vs.. hepsi bizim o gece:) Önemli olan yüzünüze uygun olan ve zevklerimize uygun makyajı belirlemektir. Şimdi bunun iki yolu var; birincisi gözleri ikincisi ise dudakları ön plana çıkarmaktan geçiyor. Gözleri ön plana çıkaracağınız makyaj örnekleri için aşağıya buyurunuz. 


        Bir diğeri ise, benim de tercihim olan ve planladığım bold lips dediğimiz çarpıcı dudaklarla yapılmış makyajlardan geçiyor. Hazır bu kış kırmızı, bordo ve mürdüm tonlarında rujlar oldukça trendken bu fırsatı yakalamalıyız diyorum. Bakalım dudakların ön plana çıktığı makyajlar nasılmış.
Görsel pinterestBeni Takip Edin
Pinterest İnstagram Twitter

 © by No Fashion No Passion

Yorum ve Sorularınızı Bırakın.

You Might Also Like

0 yorum

2015

2015

Instagram