Yağmurlu Günlerde Nasıl Giyinilir?

14:44

           Herkesee iyi bayramlaarr dileyip hemen konumuza geçiyorum. Modu havaya göre şekillenen biri olarak, hava durumunu sürekli takip ediyorum. Baktım ki, yağmurlar İzmir' ciğimi sarmaya hazırlanıyor yağmurlu günlerde ne giyeriz nasıl giyeriz sizler için önerilerim olsun isterim. Aslında sizle birlikte kendim için de ilham kaynağı olsun istiyorum bu post. Çünkü yağmurlu günler, giyinirken hemen hepimizin en çok sıkıntı çektiği zamanlar oluyor.              Aslında yağmurlu günlerde giyinmenin olmazsa olmaz bazı parçaları var. Bu parçaları kullandığınız zaman risk barındırmayan aynı zamanda sizi yağmurdan koruyan bir kombin yapabilirsiniz. Bu parçalar neler midir? Buyurunuz;

  • Öncelikle, yağmur geçirmeyen bir çift ayakkabı ayaklarınızın yağmurla mücadelesi için olmazsa olmaz bir etken. Yağmurlu havaların gri atmosferine renkli yağmur botlarınızla renk katabilirsiniz, seçim sizin. 
  • Diğer bir olmazsa olmaz parça; skinny jean veya tayt çünkü uzun veya bol paça bir alt giydiğiniz zaman ıslak yerlere süpürge olma ihtimaliniz oldukça yüksek. 
  • Malum sonbahar mevsimindeyiz, havalar yavaş yavaş soğudu ve yağmurlu günlerde güneş bizi terk ediyor. Bu yüzden, hava sıcaklığına uygun bir trençkot yada oversize bir palto olmazsa olmaz olarak listenize eklenmeli. 
  • Son olarak da, elbette ki yağmurdan korunmamızı sağlayacak bir adet şemsiyeye ihtiyacımız olacak. Son yıllarda şeffaf şemsiyelerin trend olduğunu hepimiz biliyoruz. Yağmurlu günlere renk katmak için bir diğer alternatif de rengarenk şemsiyelerin olduğunu da unutmayın. 

Yağmurlu günlerde trendy görünmek mümkün değil diyenler varsa aranızda. Aşağıdaki görsellere bakınca fikrinizin değişeceğinden eminim. Hadi bakalım zaman ilham zamanıdır! 


Görsel: pinterest

Beni Takip Edin
Pinterest İnstagram Twitter

 © by No Fashion No Passion

Yorum ve Sorularınızı Bırakın.

You Might Also Like

0 yorum

2015

2015

Instagram