Ünlülerin Saç Trendi | Pixie

20:29

        Celebritylerimizin son zamanlardaki tutkusu, pixie model saçlar oldukça gündemde. Özellikle Beyonce' nin geçtiğimiz hafta tüm dünyayı şaşırtarak saçlarını kısacık kestirmesi kısa saçı iyice gündeme getirdi. Bana kalırsa Beyonce' ye upuzun sarı saçları çok yakışıyordu. Zaten sonrasında saçlarını yine bir değişikli yaparak karşımıza çıktı malumunuz. Ünlüler dünyasında kısa saç kullanan bazı isimler var ki, artık iimza haline dönüştürmüşler. Bunun dışında rol için saçlarını kestirenlerin sayısı da bir hayli fazla. Ben uzun saçlı olmama karşın tüm lise hayatı erkek saçı gibi geçmiş bir kızım. Bu yüzden şimdilerde uzun saçlarıma pek fazla kıyamıyorum sanırım, kısa saç aslında uzun saçtan çok daha zor bakımı olan bir model. Çünkü uzamaya başladığı zaman hiçbir şeye benzemez ve eğer kendinize bakmazsanız oğlan çocuğu gibi ortalarda dolaşabilirsiniz. Ben aslında kısa saçı yüzü çok güzel ve yumuşak hatlı kadınlara yakıştırıyorum. Yani kısa saçla güzel görünebilmek için, bana kalırsa baby face olmak gerekiyor. Aksi takdirde çok başarılı sonuçlarla karşılaşamayabilirsiniz.


        Bizim ünlülerimizden Bade İşçil de son zamanlarda kısa saçlarıyla gündeme gelenlerden. Ben ona en son saç boyunu çok yakıştırıyordum, malesef bu hali benden geçer not alamadı. Bakalım Hollywood ünlülerinden kısa saç en çok kime yakışmış?
 Görsel.pinterest
Beni Takip Edin
Pinterest İnstagram Twitter

 © by No Fashion No Passion

Yorum ve Sorularınızı Bırakın.

You Might Also Like

10 yorum

 1. Bana göre bu saç kesimini en seksi biçimde taşıyan tek isim Charlize Theron.
  Onun dışında Carie Mulligan, Michelle Williams, Audrey Tautou ve (koyu renkle) Anne Hathaway güzel taşımayı başarmış.
  Beyonce saçını kestirince çok üzüldüm, bu kadar kısa gitmemiş ona bence. Şimdi biraz daha uzun, daha iyi.
  Emma'ya da pixie gitmiyor ama ondan biraz uzunu şahane yakışıyor.
  Bu yazıda ismi geçmese de Rihanna da çok güzel pixie saç modelini taşıyor bana göre.

  http://feledene.blogspot.com/

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Charlize o kadar güzel ki saçı olmasa bile yakışır, ona. Anne Hathaway için hem fikir olamayacağım bana kalırsa iri yüz hatları olduğu için iyi durmuyor kısa saç. Rihanna hafta bir saç değiştirdiği için atlamışım :) Ona da kısa saç yakışıyor:) Yorumun için teşekkürler, sevgiler:)

   Sil
 2. kısa saç yakışana süper oluyor bence herkez bir kere denemeli ama model önemli tabi:)sana da yakışır aslında cnm sende düşünebilrisin?

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Bence de yakisana guzel oluyor. Ben cok uzun sure kullandigim icin uzak duruyorum artik sanirim:)

   Sil
 3. bu tarzda kısa denemışmıydın kesın yakışmıştır cnm.bence tekrar denemelısın hele bu sıcaklarda :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Kısa saçın her halini denedim canım:) Ama inan bana uzun saçtan çok zor daha zor bakımı. Şu anda yıkayıp çıkabiliyorum ama kısa saçlıyken öyle olmuyor. Şekil vermeden kullanamıyorsun, bir de çok çabuk uzadığı için sürekli kestirmek zorunda kalıyorsun:)

   Sil
  2. sende haklısn cnm bende kısaya geçiş dönemınde kararsızım ama dedıklerınden sonra azcık korktum bırdaha dusuncem artık:)sana artık her halımle ben dedım ımaj fotolarınla konu açmak farz oldu benden sölemesi:)

   Sil
  3. İnsan kafaya koyunca yapmadan duramıyor ama. Aklına düştüyse kısa saç her türlü denersin. Değişiklik iyidir hem:) Hehe o dönem 5 6 yıl önceydi çok fotoğraf yok ne yazık ki:)

   Sil
  4. sen sonucu sımdıden sölüyorum yapacaksın diyorsun ay haklıda olabilirsin aklımda çünkü:)seninde aklına girdiğinde duramadığın belli bakalım ben naparım cnm sonucu yazarım sanada sende birden aklına koyarsan tabi şok etkisi kaçınılmaz olur desene:)

   Sil
  5. Ben aklıma koyunca, kaçmıyor genelde:) Bekliyorum gelişmelerini o zaman:) Ben uzun bir süre düşünmüyorum gibi:)

   Sil

2015

2015

Instagram