Miranda Kerr' in Saç ve Makyajı

14:13

       Miranda Kerr' in stiline olan beğenimi defalarca söyledim sanırım. Kendisi o kadar şık ki, ne giyse ne yapsa yakıştırıyorum. Bana göre ruhu şık olan kadınların da farkı bu oluyor. Daha önce Miranda' nın stili bu yazımda detaylıca incelemiştim. Son günlerde Miranda' nın ne giydiğini de kısa bir zamanda paylaşmak  istiyorum. Ancak, bugün farklı olarak Miranda' nın kıyafetlerinden çok, saç ve makyajını inceleyeceğim. Şık olmak sadece kıyafetlerle değil tepeden tırnağa dikkat ve özen gerektiriyor. Miranda da bunu başarabilen kadınlardan birisi. Genel olarak saçının boyunda değişim yapmıyor fakat, rengi konusunda zaman zaman farklılıklar yaratabiliyor. Makyajı ise, her daim sade ve duru görünen Miranda, genel olarak dudaklarını vurgulamayı da seviyor. 


    Miranda' nın en çok kullandığı saç modeli, doğal dalgalı açık saçlar. Bana göre kendisine de en çok yakışan modellerden birisi bu. Hem günlük hayatında hem de özel günlerde sıklıkla saçını doğal dalgalarla açık bırakıyor.


    Doğal dalgalar kadar olmasa da, günlük hayatında tercih ettiği bir model de, düz saçlar. Ben dalgalı saçı kendisine çok yakıştırsam da, bunu da beğenmiyor değilim:)
     Miranda zaman zaman, onu oldukça genç ve dinamik gösteren tepeden ve enseden yapılmış topuzları tercih edebiliyor. Ben en çok tepeden topuzu beğeniyorum.     Zaman zaman da at kuyruğu yapmayı tercih eden Miranda, bu saçlarla da oldukça enerjik ve modern bir görünüm kazanıyor.
   Yukarıda da dediğim gibi Miranda' nın saç boyu neredeyse hiç değişmiyor. Ancak, renginde bazı değişimlere gidebiliyor. Koyu kestaneden sarıya doğru çeşitli renkleri denemiş kendisi. Ben Miranda' ya en çok bu ara kullandığı doğal balyajlı saçı yakıştırıyorum.     Makyajına gelecek olursak, genel olarak Miranda' nın gözlerinde çok yoğun farlar uygulanarak yapılmış makyajla göremiyoruz. Hatta çoğu zaman sadece bir rimel kullanarak belirginleştirilmiş gözler kullanıyor. Genel olarak, dudak makyajında pembe, vişne ve kırmızı tonlarında rujlar kullanmayı seviyor. Zaten her daim ışıl ışıl ve pembe allıkla belirginleştirilmiş cildi ona oldukça genç ve fresh bir görünüm sağlıyor. 
Görsel:stylebistro.com

Beni Takip Edin
Pinterest İnstagram Twitter

 © by No Fashion No Passion

Yorum ve Sorularınızı Bırakın.

You Might Also Like

4 yorum

 1. Tüm güzellikler miranda da toplanmis sanki.Bi de gamzeleri var ya :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Hehe ayneen yaa. Ustune bir de zevkli:))

   Sil
 2. Valla hatun güzel olunca ne yapsa yakışıyor doğal olarak:)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Aynen bize de imrenerek bakmak düşüyor:)

   Sil

2015

2015

Instagram