2013 Yaz Rengi: Neon Sarı

16:12

     İki haftadır, güzel ülkemizde olan olaylar malumunuz. Üstelik bu haklı mücadelenin haksız bir şekilde sindirilmeye çalışılması, kendi adıma beni oldukça üzüyor. Sanki şu günlerde "Halk" olarak hiç bir şeyden zevk almıyoruz. Ülkemiz yangın yeriyken ve üstelik de sadece demokrasi arayışında olduğu için başına gelmeyen kalmamış insanlarımız sokaklarda sabahlarken, bizim rahat uyumamız da mümkün değil. Bu konu hakkında belki de sayfalarca yazı yazabilirim. Ancak, son ve net olarak söyleyeceğim tek şey günlerdir sokakta mücadele eden, tüm benliğini ortaya koyan o insanlar hepimiz için oradalar ve onlara demokrasimizi borçluyuz!
     Bloguma yazı yazma işine de olaylar neticesinde ara vermiştim. Fakat, artık kaldığım yerden yazılarıma  devam edeceğim. Ruhen ve fiziken direnişe desteğim ise, tüm hızıyla devam ediyor. Nasıl ki, insanlar hergün işlerine gidip akşam haklı direnişlerine devam ediyorlarsa, ben de bloguma yazı yazmaya aynı zamanda da Halk'ıma desteğe sonuna kadar devam edeceğim. 
      İşin moda kısmına gelirsek, bugünlerde hemen her yerde karşımıza çıkan ve birçoğumuzun çok sevdiğine emin olduğum neon trendinden bahsedeceğim. Neon' un en çok kullanılan renklerinden sarı ise, bugünkü yazımın başrolünde olacak. Çünkü bu yıl, neonun en çok kullanılan tonunun bu olduğunu gözlemledim. Neon özellikle yaz aylarına bronz tenle bir araya gelince muhteşem bir görüntü ortaya çıkıveriyor. Bu yıl neon yalnızca kıyafetlerde değil, aksesuarlarda, çanta ve ayakkabılarda da sıklıkla karşımıza çıkıyor. 


    2013 İlkbahar/Yaz sezonunda podyumlardan sokaklara inen neon sarılar. Tasarımcıların da sıklıkla kullandığı bir trend oldu.


   Neon başlı başına çarpıcı bir trend olduğu için diğer parçaların elbette oldukça sade tutulmasında fayda var. Neon' u özellikle eteklerde oldukça seviyorum. O yüzden aşağıda neon etekle örnek bir kombin hazırladım. 


   Sokak modasında da birkaç sezondur dikkat çeken neon sarılar, yazın gelmesiyle hit yapmış durumda. Neonların nasıl kullanıldığı konusunda fikir almak için de sokak modasından esinlenmek en güzeli.    Kaynak: pinterest

    Neonlar bana özellikle yazın gelişini hatırlatıyor. Enerjisi de oldukça yüksek olduğu için direkt modu yükseltiyor. Sımsıcak yaz aylarına çok yakışan bu renk hakkında siz neler düşünüyorsunuz ?

Beni Takip Edin
Pinterest İnstagram Twitter

 © by No Fashion No Passion

Yorum ve Sorularınızı Bırakın.

You Might Also Like

2 yorum

 1. Inspiring colages! I just love this neon yellow for summer! The dresses are stunning!

  Hope you visit me on my blog
  fashionobsession-mieni.com

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Thanks for your comment:) İ totally agree with you. İ am gonna visit your blog. See you:)

   Sil

2015

2015

Instagram