Zara İlkbahar/Yaz Şubat Kataloğu

20:15

     Mağazaların indirimleri yavaş yavaş tükendi ve yerlerini ilkbahar/yaz koleksiyonlarına bırakmaya başladılar. Ben bu durumdan çok memnunum. Artık bahar gelsin çiçekler, böcekler açsın, güneş içimizi ısıtsın, her yer renklensin, sokağa çıkmak işkence olmasın, soğuktan cildimiz kurumasın, ellerimiz dudaklarımız çatlamasın, incecik kıyafetler giyelim...istiyorum. Bu listeyi daha o kadar çok uzatabilirim ki. Yazarken dahi mutlu oluyorum:) Zara' nın indirimden geriye basic parçalar bile kalmadı diyebilirim. İlkbahar/Yaz sezonunun kıyafetleri askılarda yerlerini buldu ve  Şubat ayına ait ilk görseller de yayınlandı. Zara Woman ve TRF kataloglarına göz atalım bakalım Zara' nın bahar modasında neler varmış?


     Zara Woman looklarında göze çarpan detaylar; blazer ceketler, saten ve ipek ağı düşük pantolonlar, siyah-beyaz matchler, oversize ceket ve yelekler, renkli ve siyah-beyaz desenler, çizgiler, denimler, transparan detaylar, colorblocklar ve kırpılmış tişörtler oldu. Kataloga, taba, siyah, beyaz ve gri tonları hakimdi.     Şubat ayında TRF' nin baş trendi ise etnik desenler olmuş. Bu sezon desenlere kesilikle doyacağız. Zara da bunun sinyallerini veriyor. Looklara genel olarak da; bowling ceketleri, ejderha işlemeleri, haki ve siyahın birleşimi, deri detaylar, uzak doğu desenleri, kimonolar, denim matchler, etnik desenli pantolonlar, gömlekler, ceketler, şallar ve çantalar, zımbalar, sandaletler, bilekte biten botlar, v-yaka tişörtler, işlemeli yelekler ve ceketler hakimdi.
    Kaynak: zara.com
    Ben, 2013 bahar ve yaz aylarının trendlerini kendine has tarzıyla yorumlayan Zara' nın koleksiyonundan ilk parçaları beğendim. Koleksiyonun detaylarına ulaşmak için de buraya tıklayın veya Zara mağazalarını ziyaret edin:) 


You Might Also Like

0 yorum

2015

2015

Instagram