Sevgililer Gününde Ne Giymeli?

22:35

    Sevgililer gününe iki güncük kaldı. Kimileri bugünü vahşi kapitalizmin oyunlarından biri olarak görüp(yanlış da değil:)), kutlamayı reddetse de, özellikle kadınlar bu özel günde hatırlanmak istiyor. Aslında ben böyle özel günleri kutlamanın ilişkiler açısından yararlı olduğunu düşünüyorum. Partnerinizin sizin için emek vermesi, çok büyük olmasa da düşünerek bir hediye alması aşkınızı güçlendirecektir. Biliyorsunuz protest gençlik boş durmaz:) Sevgililer gününe doğal olarak karşı olan yalnızların partileri veya arkadaşlar arasında eğlenceleri de oluyor. İşte bugünkü yazım sevgililer gününü öyle ya da böyle kutlamak isteyenler için hazırlandı. Bu özel günde gerçekleştireceğiniz etkinlik, yer ve duruma bağlı olarak tercih edeceğiniz kıyafetler de değişecek. Ben de bir kaç durumu öngörüp, kombin önerileri oluşturdum. Hadi bakalım benim sevgililer günü kombinlerim nasılmış:) 


    İlk olarak sevgililer gününde biraz enerjik genç bir ikilinin yarı şıklıkta bir restoranda yemekten sonra dans edecekleri güzel bir mekana gitmeleri gibi bir durumu ele aldım. Bu kombini özellikle tarzı biraz daha chic olan genç kadınlar için yarattım. Bu sevgililer gününde kırmızı giyme olayını pek sevmediğim için bu yılın trendlerinden desenleri kullandım. Desenli kloş eteği, siyah bir korse ve deri ceketle tamamlayarak enerjik bir look oluşturdum. Bu kombini soğuk kış gecelerine uyarlamak için de, çizmeleri seçtim. 


     Aşağıdaki kombini oluştururken de çok romantik bir çifti hayal ettim açıkçası. Bu yüzden pudra fiyonk  detaylı siyah romantik bir elbise ve gerçek olmayan pudra rengi bir kürkün bu aşk dolu geceye mükemmel bir şekilde eşlik edeceğini düşündüm:) Bu romantik kombinin ayakkabısı da elbette pudra rengi Louboutinler oldu. 

    Kırmızı sanırım benim en sevdiğim renk. Ancak sevgililer gününde kesinlikle kırmızı giyilir klişesini hiç sevmiyorum. O yüzden bu look hariç kırmızıya hiç yer vermedim. Aşağıdaki kombin de çok elegan bir kadın ın çok şık bir restorana davetli olması durumudur. Kırmızı kalem elbise ve pudra paltonun uyumuna yine Louboutinler eşlik ediyor. 

     Bu kombin de havanın güzel olma ihtimalini göz önünde bulundurdum. İlk kombinde bahar renklerine yer vererek enerjisi yüksek bir kadının tercihini ele aldım. İkinci kombinde ise, dikkat çekmeyi seven kadınların tercihi  bordo disko pantolonu ve onu dengeleyen krem blazer ceketle parti kızı kombini yarattım. 


    Bu kombin de baş başa romantik bir film keyfi yaşamak isteyenler için geliyor. Hem günlük hem de trendlere uygun siyah-beyaz çizgili pantolon ve degrade kürk yaka paltoyla günlük bir şıklık yakalamak mümkün. Bu rahat ve günlük şıklığa Mac pembe ruj enerjisini ve güzelliğini katıyor.


    Şimdiye kadar oluşturduğum tüm looklar çiftler içindi. Bu kombinim tüm çiftlere inat bekarlığın tadını çıkaran kızlar için:) Sevgililerin rengi kırmızıysa, tek renkle yetinmek niye dedim ve tüm yalnız kızlar için bu rengarenk kombinleri oluşturdum:) Siz de sevgililer gününde kız arkadaşlarınızla geçirmek istiyorsanız gardırobunuzdaki en renkli kıyafetleri seçin ve tüm enerjinizi yükseltin:)


    Gördüğünüz gibi benim naçizane sevgililer günü kombinlerim böyle oldu. Sevgilisi olan olmayan herkese aşk  ve sevgi dolu bir 14 Şubat dilerim:) Peki siz sevgililer gününde neler giymeyi planlıyorsunuz?You Might Also Like

0 yorum

2015

2015

Instagram