En Güzel Sevgililer Günü İç Çamaşırları

23:02

    Malumunuz Şubat ayı içerisindeyiz ve sevgililer gününe de çok az bir zaman kaldı. Belki de birçoğumuzun aklına  Sevgililer Günü deyince birbirinden seksi iç çamaşırları geliyor. Bir kadın dış giyimine olduğu kadar iç giyimine de dikkat etmeli değil mi? Tabi ki her şeyden önce bunu da kendisi için yapmalı. Ancak, özel günlerde bu özen katlanıyor:) İşte ben de bu yüzden, o özel günde sevgilinizi ve kendinizi şımartacak birbirinden güzel iç çamaşırlarından bahsedeceğim.  Kadınlar için tutku, erkekler için ise hediye alternatifi olacak iç çamaşırı trendleri bu yıl; desenler, canlı renkler ve olmazsa olmaz dantellerden oluşuyor. Sevgilinizin olup olmaması önemli değil aşağıdaki görsellere göz gezdirirken hepinizin içi gidecek eminim.:)    Sevgililer Günü ve aşk teması deyince aklımıza gelen ilk renk şüphesiz kırmızıdır.  İç çamaşırına en çok yakışan ve onu seksi yapan renklerden de birisidir. Bu özel günde kırmızı olsun beş para fazla olsun diyorsanız aşağıdaki iç çamaşırlarına bayılacaksınız:)
    Bu yılın iç çamaşırı modasına uygun olarak capcanlı renkler de kullanabilirsiniz. Ben canlı kişiliğimi iç çamaşırlarıma da yansıtmak istiyorum diyenleriniz varsa, neon sarı, mavi, pembe, mor, mavi.. ve daha nicesi sizi bekliyor:) Canlı renklerin dantelle buluşmasına ben şahsen bayılıyorum:) 

    Asaletin rengi siyah her şeyde olduğu gibi iç çamaşırına da ağırlığını koymayı başarıyor. Kuşkusuz bir kadının en kurtarıcı ve en vazgeçilmez rengidir siyah. Sevgililer Günü de olsa klasiklerden şaşmam diyenler siyah çamaşırlara göz gezdirmeli:)
    Son olarak, iç çamaşırında doğallıktan yana olanların tercihi nude. Özellikle, nude detaylar soft floral desenlerle buluşunca muhteşem tasarımlar ortaya çıkıyor.    Resimler: netaporter, vogue.uk, stylebop.com, victoriassecret.com, topshop.com

    Gördüğünüz gibi markaların Sevgililer Günü için iç çamaşırı alternatifleri oldukça geniş. Gerisi sizin ve sevgilinizin zevklerine kalıyor sanırım.  Ancak, bu güzel çamaşırlara sahip olmak için sevgili sahibi olmanıza gerek yok herkesten önce kendimizi şımartmalıyız değil mi?:)You Might Also Like

1 yorum

  1. Bu yılın iç çamaşırı
    modasına uygun olarak capcanlı renkler de kullanabilirsiniz

    YanıtlaSil

2015

2015

Instagram