Ünlülerin Celine Çanta Tutkusu

21:18

    Celine, 1945 yılında kurulmuş bir Fransız markası. Son yıllarda çanta konusunda iddialı tasarımlar ortaya koyuyor. Hal böyle olunca başta ünlüler olmak üzere kimse bu çantalara karşı koyamıyor.Celine' nin en çok kullanılan modellerinden biri Luggage Tote Bags. Celine'nin bu modeli geçtiğimiz yıldan beri ünlülerin elinden düşmüyor. Gülen yüze benzeyen bu fermuarlı çantalar Hollywood'un tutkusu haline geldi. Hangi ünlünün stilini incelemeye alsam bu çantalara denk geliyorum. 


   Çeşitli renk ve desenlerde alternatifleri olan bu çantalardan bazılarını sizin için seçtim. Bu çantalar gerçekten kocaman kulakları olan sevimli yüzlere benziyorlar:) Ben hemen hemen hepsine bayılmakla beraber siyah beyaz olanı daha bir ayrı tuttum sanki:)


    Hollywood'da bu çantalara karşı koyamayan ünlülerin sayısı ise bir hayli çok. Ben de bu çantayı kullanmayı çok seven ünlüleri ele aldım.
    Geçtiğimiz yıldan beri ünlülerin elinden düşürmediği bu çantanın modası daha ne kadar sürecek bilmiyorum ama böyle güzel bir çantaya karşı koymanın zor olduğunu biliyorum:) Bu muhteşem çantalar Türkiye' de Beymen mağazalarında satılıyor. Fiyatları ise biraz yüksek :)Yaklaşık 4000 TL' den başlıyor. Peki siz bu çantaların ününü hak ettiğini düşünüyor musunuz? :) 

You Might Also Like

0 yorum

2015

2015

Instagram