Rosie Huntington-Whitely Marks&Spencer 2013 Bahar/Yaz İç Çamaşırı Koleksiyonu: Autograph

16:19

    İlk kez 2012 Bahar/Yaz sezonu için Rosie for Autograph adıyla iç çamaşırı koleksiyonu oluşturan Rosie Huntington-Whitely ve M&S, koleksiyonun çok ilgi görmesi sonucu bu yıl tekrar bir araya geldi. Modelliğini Rosie Huntington-Whiteley' nin yaptığı 2013 Bahar/Yaz Sezonu için oluşturulan Autograph adlı koleksiyonun çekimleri geçtiğimiz günlerde Londra'da gerçekleştirildi.   M&S iç çamaşırı tasarımcısı Soozie Jeckinson'la oluşturulan tasarımlarda soft pembe ve doğal renklerin ön plana çıkarıldığı ipek ve şifon gecelikler, babydollar ve iç çamaşırları bulunuyor.Modelin adından esinlenerek hazırlanan koleksiyonda romantik ve zarif detaylara sahip soft gül desenleri de göze çarpıyor.


   Jeckinson ve Whiteley koleksiyonu hazırlarken masum ancak seksi bir tema seçtiklerini belirtiyorlar. Özel olarak Sevgililer Gününe yakın hazırlanan koleksiyonun sloganı "Bu Sevgililer Gününde onu şaşırtın" :)


   Sevgililer Günü için seçilebilecek en özel hediyelerden biri olan bu güzel koleksiyonun detaylarına wwww.marksandspencer.com adresinden ulaşabilirsiniz. Ben özellikle gül desenli takımları çok beğendim:) Ne dersiniz siz Sevgililer Gününde böyle bir hediye ister misiniz?:)

You Might Also Like

0 yorum

2015

2015

Instagram