2013 İlkbahar Trendi: Çizgiler

23:46

   2013 Bahar modasında benim bayıldığım çizgiler çok moda. Çizgiler gerçekten her yerde. Şimdiden markaların bahar koleksiyonlarında bize göz kırpıyorlar. Ne de güzeller çizgiler:) Çizgi giymenin de kuralları var tabi ki. Eğer vücudunuzun geniş olduğunu düşündüğünüz bölgelerinde çizgileri kullanmak istiyorsanız kesinlikle ince olanları tercih etmelisiniz. Tam tersi bir bölgenizi daha iri göstermek için de kalın çizgileri kullanmalısınız. Ayrıca boyuna çizgiler daha ince ve uzun görünmenizi sağlayacaktır. Unutmayın çizgiler vücudunuzda adeta illüzyon etkisi yaratacaktır. Bu yüzden sakın çizgileri hafife almayın:) Şimdi ünlü markaların koleksiyonlarındaki çizgi detaylı tasarımlara göz atalım.

    Dikey çizgiler ünlü markaların koleksiyonlarında bolca yer alıyor. Elbiseler, ceketler, takımlar, pantolonlar her yerde dikey çizgiler var:)

   Ünlü markalar yatay çizgileri de en az dikey çizgiler kadar koleksiyonlarına eklemişler. Yukarıda bahsettiğimiz gibi vücudunuza uygun deseni seçmek sizin elinizde.


             Aşağıdaki gibi hem dikey hem yatay çizgilerin bir arada kullanıldığı tasarımlarda mevcut. 


    Hala soğuk kış aylarını yaşıyoruz ancak sokak modasında bahar trendi olan çizgiler kullanılmaya başlanmış bile.     Gördüğünüz gibi bu bahar çizgilere fazlasıyla doyacağız. O yüzden şimdiden çizgili parçaları edinmeye çalışın. Eğer dolabınızın bir köşesinde duran çizgili parçalarınız varsa da onları gün yüzüne çıkarın. Çünkü bu bahar çizgisiz geçmez:) Herkese sevgiler..
You Might Also Like

0 yorum

2015

2015

Instagram