2012/2013 Kış Sezonu Trendi: Kemerli Paltolar

22:23

  Bu soğuk havalarda kat kat giyinip dışarı çıktığımızda tarzımızdan geriye tek kalan paltolar kışın en önemli parçalarından biri. Hepimiz paltomuzla hem soğuktan korunmak hem de şık görünmek istiyoruz. Bu yüzden  kemerlerinizi bağlayın! Çünkü, 2012/2013 Sonbahar/Kış koleksiyonlarında kemerli paltolar dikkat çekiyor. Kış geldi diye kadınsı kıvrımlarımızdan ödün verecek değiliz tabi ki :) Eğer kemerli bir paltonuz yoksa yaratıcılığınızı kullanarak kendi kemerlerinizi takabilirsiniz. Üstelik kemerleri bağlarken yaratıcı olmak da serbest. Şimdi ünlü markaların koleksiyonlarına bir göz atalım.


       Kemerli paltolarınızı giyerken tarzınıza uygun farklı kombinler yapabilirsiniz.  Belki sizin için fikir verici olabilir diye bir kaç kombin önerisi ekledim.


   Ünlüler de kemerli paltoları hem günlük hem de gece kombinlerinde kullanmışlar. Soldan sağa; Jessica Alba, Ashley Green, Diana Kruger, Angelina Jolie, Kim Kardashian, Kate Middleton.


Ashley Green, Kim Kardashian, Kate Middleton


Angelina Jolie, Diana Kruger, Jessica Alba
 
    Bu uzun kış postundan sonra demem o ki, siz de paltolarınızı bağlayarak daha feminen görünün ve soğuk havaların şıklığınızı alıp götürmesine izin vermeyin.:) Herkese sevgiler..:)

You Might Also Like

0 yorum

2015

2015

Instagram